Kontaktinformasjon

Telefon: +47 404 91 640

post@boh.no

Krittveien 44
4656 KRISTIANSAND S

Atle Fosseli
Prosjektleder rehabilitering
Mob
416 81 552
Mail
atle@boh.no
Alexander Nordbø
Prosjektkoordinator økonomi
Mob
404 91 640
Mail
alexander@boh.no
Janni Løvås Severinsen
HR og administrasjon
Mob
940 06 664
Mail
janni@boh.no
Trond Tellef Hammen
Prosjektleder og anleggsleder
Mob
412 44 331
Mail
hammen@boh.no
Runar Rasmussen
Prosjektleder næring og byggmester
Mob
959 31 624
Mail
runar@boh.no
Oddleif Henriksen
Daglig leder og byggmester
Mob
907 60 646
Mail
oddleif@boh.no
Monica Mjåland Thortveit
Prosjektkoordinator salg
Mob
404 08 053
Mail
monica@boh.no
Edgar Sørkedalen
Prosjektleder og byggmester
Mob
456 75 232
Mail
edgar@boh.no

Har du spørsmål?

Fyll ut skjema, så kontakter vi deg.
Takk! Din henvendelse har blitt sendt.
Feil! Vennligst prøv igjen.